top of page

JANUARI

zaterdag 28 januari

LEUVEN @ Moose Bar

Oude Markt

00.30 uur

FEBRUARI

vrijdag 3 februari

ANTWERPEN @ Moose Bar

kinepolis 

00.30 uur

zaterdag 11 februari

BOCHOLT @ Proms

GASTOPTREDEN

20.00 uur

zaterdag 11 februari

TIELT @ Wünderbar

Zegersstraat

23.30 uur

zaterdag 11 februari

ANTWERPEN @ Moose Bar XXL

sportpaleis

03.00 uur

zaterdag 18 februari

OUDENAARDE @ Jägerbar

Galgetraat 157

23.00 uur

zondag 19 februari 

WINGENE @ CC De Wissel

tramstraat 8

19.00 uur

zaterdag 25 februari

ZOERLE-PARWIJS @ Zoerla

gevaertlaan 1

1.10 uur

MAART

zaterdag 4 maart​

WAREGEM @ Expo

zuiderlaan 20

22.10 uur

woensdag 15 maart

KACHTEM @ Rhodesgoed

DINNERSHOW

rhodesgoed

20.00 uur

vrijdag 24 maart

HASSELT @ Trixxo Arena

SCHLAGERFESTIVAL

gouverneur verwilghensingel 70

20 uur

zaterdag 25 maart

HASSELT @ Trixxo Arena

SCHLAGERFESTIVAL

gouverneur verwilghensingel 70

20 uur

zondag 26 maart

HASSELT @ Trixxo Arena

SCHLAGERFESTIVAL

gouverneur verwilghensingel 70

15 uur

APRIL

vrijdag 14 april

HOESELT @ CC Ter Kommen

LIVE

europalaan 2

21.45 uur

zondag 30 april

WELLEN

bosstraat 75

22.30 uur

MEI

zaterdag 6 mei

HALEN

molenweg 5

21.00 uur

 

vrijdag 12 mei

GRASHEIDE (PUTTE) @ 50 Jaar SV Grasheide

galeistraat 5a

21.30 uur

zaterdag 13 mei

OOSTDUINKERKE

PRIVE !!!

17.00 uur

zaterdag 27 mei

RILLAAR

langestraat 

00.00 uur

zondag 28 mei

GEEL @ De Lovt

Grotesteenweg 18

20.00 uur

zondag 28 mei

WAASMUNSTER

sousbeekstraat

22.30 uur

JUNI

zaterdag 3 juni

MORTSEL @ Grenzeloos

bar brial - Fortstraat 100

16.30 uur

vrijdag 9 juni

GIERLE

vosselaarseweg 1

23.00 uur

zondag 11 juni

PUTTE @ Putse Feesten

lierbaan

14.00 uur

zaterdag 17 juni

KERMT

00.00 uur

zaterdag 24 juni

ROESELARE @ Batjes LIVE

grote markt

19.00 uur

zaterdag 24 juni

EDEGEM @ Gemeenteplein

gemeenteplein

22.00 uur

zaterdag 24 juni

LILLE @ PC Sint Pieter - fanbal Jaimy

Kerplein 3

00.15 uur

JULI

zaterdag 1 juli

VEURNE @ Will Tura sportpark

noordstraat 165

21.30 uur

zondag 2 juli

ZELEM

linkhoutsestraat 51

17.00 uur

zondag 2 juli

IEPER @ St. Pieterswijkfeesten

zaalhof

20.45 uur

vrijdag 7 juli

BORNEM

Kloosterstraat 87

21.00 uur

vrijdag 7 juli

ZOERSEL

kasteeldreef

22.20 uur

vrijdag 7 juli

OLEN

Dorpsplein

23.30 uur

zaterdag 8 juli

NINOVE @ Festiloco

denderkaai

19.30 uur

zaterdag 8 juli

HAMME @ Fantasia

22.20 uur

zondag 9 juli

DEURNE 60'

Maurice Dequeeckerplein

17.00 uur

dinsdag 11 juli

ANTWERPEN @ Grote Markt LIVE

22.00 uur

na de vrt één tv opname

zaterdag 15 juli

MIDDELKERKE @ Schlagerfestival

20.00 uur

zondag 16 juli

PITTEM

17.30 uur

donderdag 20 juli

BRUSSEL @ Bal National

21.00 uur

vrijdag 21 juli

BREDENE

Kapelstraat 76

21.00 uur

zaterdag 22 juli

PUURS LIVE

Meirstraat

21.00 uur

zaterdag 29 juli

DIEPENBEEK

18.30 uur

zondag 30 juli

HAACHT @ jan primus feesten LIVE

markt

22.00 uur

AUGUSTUS

zondag 13 augustus

LEDE

Suikerstraat 60

21.00 uur

dinsdag 15 augustus

LIER @ Donkfeesten

Galgeveld

23.00 uur

donderdag 17 augustus

KAPELLEN LIVE

Gemeentepark

21.00 uur

zaterdag 19 augustus

WESTRODE @ Feest in mijn straat Jo Vally

Jan Hammeneckerstraat 28

23.00 uur

maandag 21 augustus

WERVIK

Sint-Medardusstraat 12

19.10 uur

woensdag 23 augustus

BLANKENBERGE @ Het Witte Paard LIVE

20.30 uur

zaterdag 26 augustus

SCHOTEN LIVE @ Park Happening Schoten

Kasteeldreef 61

22.00 uur

SEPTEMBER

zaterdag 2 september

OUDENAARDE LIVE

de ham

00.00 uur

vrijdag 15 september

MECHELEN

1 uur

zaterdag 16 september

PEER

Bocholterweg

00.00 uur

zondag 17 september

SINT-TRUIDEN

Grote Markt

20.00 uur

zaterdag 23 september 

AARSCHOT @ Stadsfeestzaal

1.15 ur

zondag 24 september

PEUTIE

Kerkstraat

20.45 uur

OKTOBER

vrijdag 6 oktober

HASSELT - Versuz

00.30 uur

zaterdag 7 oktober

ST. ANTONIUS ZOERSEL

St. Teunisplein

21.00 uur

zaterdag 7 oktober

Kortenberg

00.00 uur

zondag 8 oktober 

SINT-BAAFS-VIJVE

Sint Bavoplein

18.30 uur

vrijdag 13 oktober

WAREGEM @ Expo

22.30 uur

zaterdag 14 oktober

HERENTALS @ Oktoberfestival

witbos

23.30 uur

zaterdag 21 oktober

OOSTENDE @ COREtec Dome

21.30 uur

zaterdag 21 oktober

HEIST O/D BERG

01.00 uur

NOVEMBER

zaterdag 4 november

HOOGSTRATEN @ Oktoberfestival

00.00 uur

zaterdag 18 november

EVERGEM @ de burggrave cc

23.30 uur

DECEMBER

zaterdag 2 december

20 JAAR DE ROMEO'S

't Kuipke Gent

20.00 uur

zaterdag 9 december

Sasha & Davy's Christmasshow

LICHTERVELDE - ch de keizer

20.00 uur

zaterdag 9 december

KORTRIJK @ Nacht van de Schlagers

Xpo

00.00 uur

dinsdag 26 december

MECHELEN @ Kerstjumping

21.30 uur

zaterdag 16 december

OUDENAARDE @ Jägerbar

23.00 uur

donderdag 28 december

DIEGEM @ cyclocross

Kosterstraat 

19.00 uur

bottom of page